Advert
Advert

ZEKİYE BAŞKAN’IN BÜYÜK BAŞARISI

ZEKİYE BAŞKAN’IN BÜYÜK BAŞARISI
ZEKİYE BAŞKAN’IN BÜYÜK BAŞARISI Son

PAZARYERİ BELEDİYESİNİN BEBKA PROJESİ KABUL EDİLDİ

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, tarafından ilçe halkına istihdam sağlamak amacıyla BEBKA’ya hazırlamış olduğu 1.200.000 TL değerinde proje kabul edildi.

Bu müjdeyi  Pazaryeri halkı ile paylaşan Başkan Tekin, ” Hazırladığımız Sosyal Destek projesi 1.200.000 TL değerinde Bilecik’te bir çok proje arasından seçilerek  kabul edildi. İlçem adına çok sevinçliyim . Belediye olarak başvuru yaptığımız Fasulye ve meyve kurutma , konserve soğuk hava deposu projemiz en önemlisi kadın istihdam projemiz kabul edildiği bilgisini ekonomi bakanlığından arayarak bildirdiler . Bakanlıkta değerlendirilen topraktan sofralara kadın eli isimli istihdam projemizin çok beğenildiği ifade edildi.

Bu projenin kabul edilmesinde bana güvenen ve projemize değer veren Başta Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ak Parti Bilecik Milletvekili sayın Selim Yağcı,Sayın Valimiz Bilal Şentürk, projenin Başkanlıkta onaylanmasına destek veren Ak parti Bilecik İl başkanı sayın Fikret Karabıyık, her durumda yanımda olan Tarım ve Orman İl Müdürümüz sayın Necmettin Yoldaş , BEBKA Bilecik ve Bursa personeline, sevincimi paylaşan ilçe kaymakamımız sayın Berker Çırak beyefendiye sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Her şey güzel ilçem Pazaryeri için .

Bu daha başlangıç. İnşallah büyük projelerle ilçeme güzel müjdeler vermek nasip olur .Bu projenin amacı hem çiftçinin ürününü değerlendirmek hem de kadın istihdamına katkı sağlamak.” dedi.

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARAÇ TRAFİK UYGULAMA NOKTASINA DALDI..
ARAÇ TRAFİK UYGULAMA NOKTASINA DALDI..
İŞTEN ÇIKARILAN ARKADAŞLARI İÇİN EYLEM YAPTILAR
İŞTEN ÇIKARILAN ARKADAŞLARI İÇİN EYLEM YAPTILAR