Advert
Advert

BAŞKAN TUNA, SEFERBER OLDU

BAŞKAN TUNA, SEFERBER OLDU
BAŞKAN TUNA, SEFERBER OLDU Son
Dodurga Belde Belediye Başkanı Selim TUNA, Bozüyük-Dodurga yolunu açmak ve belde halkı ile çevrede ki köylülerin ulaşmalarını sağlamak için seferber oldu.  
Dün geceden itibaren İlçe ve Belde genelinde etkili olan kar yağışı özellikle ulaşımda aksamalara neden oluyor. Zaman kaybetmeden Bozüyük-Dodurga beldesi arasında yol açma çalışmalarına başlayan Başkan Selim Tuna ve ekibi, kısıtlı imkanlarına rağmen bir iş makinesi ve greyderi ile yolun ulaşıma kapanmaması için yoğun çaba sarfediyor. Dodurga ile Bozüyük karayolu Saraycık köyüne kadar açılarak köy halkı ve işçi servislerinin ilçe ve beldeye intikali sağlanıyor.
Başkan Selim Tuna, “Dodurga, Bozüyük arasında yol açma çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yolda kalan yolcu otobüsleri ve taşımalı eğitim yapan öğrencileri taşıyan araçları kurtardık. Yolda kalan diğer vatandaşlarımıza da yardımcı olduk. Ayrıca Dodurga - Çokçapınar köyüne giden taşımalı eğitim öğrencilerini taşıyan aracıda kurtardık. Beldemizde kar yağışı ve tipi yoğun bir şekilde yaşanıyor. Vatandaşlarımızdan ricam mecbur kalmadıkça yola çıkmasınlar” dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARAÇ TRAFİK UYGULAMA NOKTASINA DALDI..
ARAÇ TRAFİK UYGULAMA NOKTASINA DALDI..
İŞTEN ÇIKARILAN ARKADAŞLARI İÇİN EYLEM YAPTILAR
İŞTEN ÇIKARILAN ARKADAŞLARI İÇİN EYLEM YAPTILAR